Gebze Servis Hizmetleri

Hakkımızda

Gebze Bosch Teknik Servis Hakkında 1986 yılından itibaren Gebze merkez teknik servis olarak Türkiye geneline hizmet vermekteyiz. TC standartları endüstrisine uygunluk belgesi ve TSE onaylı hizmet noktalarına sahip olan firmamız Milli Eğitim Bakanlığı usta öğretici Elektrikli ev aletleri soğutma iklimlendirme diplomalarıyla beyaz eşya ve klima tamirini Bilimin ve Teknolojinin elektriğini, mekaniğini ve tüm kapsamları işimizde kullanarak 18 yıl aşkın süredir sizlere hizmet vermekteyiz.

Gebze Bosch Teknik Servis Hakkında

Arızalarda giderilen cihazlara garanti verildiği gibi orijinal parçalar kullanılarak yapılan cihazlar ilk gün ki durumlarına yakın hale getirilerek müşteriye sunulmaktadır. tamirlerde kullandığımız tüm parçalar orijinaldır. orijinal olmayan parçalar kesinlikle kullanılmamaktadır. Genç, dinamik, sağlam, temiz  ekibimiz ile %100 müşteri memnuniyeti sağlamak için uğraşmaktadır.

Cihazlarda kullandığımız tüm parçalar ve işçiliğimiz 1 yıl garantilidir. Sebebi  siz değerli müşterilerimizle  karşılıklı itimatta dayanan bir ilişki kurma isteğimiz ve sizler için hiçbir fedakarlıktan kaçınmamızdır. Uzman teknik kadromuzla siz değerli müşterilerimize kusursuz hizmet vermek için uğraşmaktayız. Bosch klima ve beyaz eşya üzerine eğitim almış uzman teknik kadromuzla siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Her türlü Teknik destek hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

Bize adresinizi bildirmeniz yeterlidir. Beyaz eşyalarınızda  oluşacak arızaların artık sizlerin düzenlerini bozmaması için bizler elimizden geleni yapmaya hazırız. Sizlerin tek yapması gereken ise numaranızdan bizlere ulaşmak. Beyaz eşya servisi konusunda kendini geliştirmiş bir firma olan servisimiz, her zaman siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti verebilmek için çalışmaktadır. Bu anlamda da sürekli olarak yenilikleri takip ederek siz değerli müşterilerimize oldukça akılcı çözümler ortaya koymaktadır.

Servisimiz beyaz eşyanız veya klimanız ne olursa olsun yeni model veya eski model fark etmeksizin en iyi şekilde hizmet vermektedir. Sektöre attığı ilk adımdan itibaren büyük gelişme kaydeden firmamız, bu zamana kadar getirdiği tecrübeyi en iyi şekilde kullanmaktadır. Türkiye’de sekiz ilde geniş bir servis ağına sahip olmamız da bunun en somut göstergelerinden birisi olmaktadır.

Bunun yanı sıra servisimiz, siz değerli müşterilerimizin memnuniyetleri için aynı zamanda garantili bir hizmet sunmaktadır. Verdiği hizmetlerde garantili ürünleri ayrı kapsamda incelerken, diğer yandan da garantisi bitmiş ürünlerinizi de iyi bir şekilde onararak bu onarım hizmetini bir yıl boyunca garanti altına almaktadır. Bu sayede siz değerli müşterilerimiz ileride maddi anlamda zarara uğramamaktadır ve servisimizden ücretsiz hizmet alabilmektedir.